close
تبلیغات در اینترنت
راز باور-مشاوره کنکور تجربی - 49
درخواست فیلم دانلود سریال جدید دانلود فیلم ایرانی دانلود فیلم خارجی
 • vero چیست,شبکه اجتماعی vero جایگزین احتمالی اینستاگرام

  vero چیست,شبکه اجتماعی vero جایگزین احتمالی اینستاگرام

 • عکس بیماریهای پوستی دستگاه تناسلی مردان

  عکس بیماریهای پوستی دستگاه تناسلی مردان

 • دستگاه تناسلی زنان باعکس واقعی

  دستگاه تناسلی زنان باعکس واقعی

 • کنکور 98 چگونه خواهد بود

  کنکور 98 چگونه خواهد بود

 • آدرس و شماره تلفن آموزشگاه شهيد سيدعبدالحميد انشائي نزاجا (02)

  آدرس و شماره تلفن آموزشگاه شهيد سيدعبدالحميد انشائي نزاجا (02)

 • عشقم داره میره سربازی

  عشقم داره میره سربازی

 • مدت دوره آموزشی سربازی برای لیسانس و توضیح کامل دوره آموزشی سربازی

  مدت دوره آموزشی سربازی برای لیسانس و توضیح کامل دوره آموزشی سربازی

 • وسایل مورد نیاز سربازی در ارتش

  وسایل مورد نیاز سربازی در ارتش

 • درجه لیسانس در سربازی سال 96-97

  درجه لیسانس در سربازی سال 96-97

 • ۲۲ نکته اثبات‌شده برای موفقیت در کنکور و امتحانات

  ۲۲ نکته اثبات‌شده برای موفقیت در کنکور و امتحانات

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
سوریه در حال سقوط,ایران در حال سکوت
 • تاریخ ارسال : دوشنبه 18 خرداد 1394
 • بازدید : 793 مشاهده

تنها یک هفته بعد از تصرف فرودگاه نظامی بزرگ پالمیرا توسط داعش و به دست آوردن انبارهای بزرگ تسلیحاتی ارتش سوریه توسط این گروه تروریستی، رسانه های صهیونیستی مدعی هستند که دولت سوریه، روند تخلیه فرودگاه نظامی دیرالزور را آغاز کرده و در صورت اشغال فرودگاه نظامی T4 توسط داعشی ها، سه فرودگاه مهم سوریه در فاصله کوتاهی به دست داعش خواهد افتاد.
به گزارش «تابناک»، وب سایت اسرائیلی دبکا، عقب نشینی احتمالی ارتش سوریه از فرودگاه دیرالزور، باعث از دست رفتن آخرین پایگاه مهم ارتش سوریه در شرق این کشور خواهد شد که تاکنون امکان حمله جنگنده بمب افکن های ارتش سوریه به داعش در شمال شرقی سوریه و استان الانبار عراق را فراهم می کرده است.
بنا به ادعای دبکا، از دست رفتن فرودگاه دیرالزور بدان معناست که ارتش سوریه نیروی نظامی کافی برای اینکه همزمان جبهه های نبرد خود با مخالفان و نیز حفاظت از فرودگاه های نظامی را تأمین نیرو کند، در اختیار ندارد. این روند، جابجایی نیرو بین جبهه های مختلف را سخت و دولت سوریه را مجبور خواهد کرد که باقی مانده نیروهای خود را بر دفاع از دمشق متمرکز کند.
دبکا مدعی شده که هدف بعدی داعش، به دست گرفتن فرودگاه نظامی T4 است که در حاشیه بزرگراهی قرار دارد که دمشق را به حمص وصل می کند.
این پایگاه هوایی، محل استقرار بخش مهمی از جنگنده ها و بمب افکن های ارتش سوریه است. تصور می رود در این پایگاه 32 فروند جنگنده میگ 25، تعداد کمتری MiG-25RBT که قابلیت بمباران و شناسایی دارند، هواپیماهای آموزشی MiG-25PU که معمولا برای حمله به مواضع مخالفان مورد استفاده قرار می گیرند و نیز جنگنده های پیشرفته MiG-29SM مستقر باشند.
در این پایگاه همچنین، 20 فورند بمب افکن Su-24M2 مستقرند که ستون فقرات استراتژیک نیروی هوایی سوریه را تشکیل می دهند. بیشترین تعداد بمب های هدایت شونده، موشک های هوا به هوا و نیز موشک های هوا به زمین ارتش سوریه نیز در این پایگاه قرار دارند.
دبکا مدعی شده که کارکنان نیروی هوایی سوریه در روزهای اخیر با عجله مشغول انتقال این هواپیماها از T4 به فرودگاه های نظامی کوچکتر در مرکز سوریه بوده اند که این انتقال بر توانایی عملیاتی آنها تأثیر منفی خواهد داشت.
بر اساس این ادعا، ارتش سوریه در مدتی نزدیک به یک هفته، سه فرودگاه نظامی مهم خود را از دست خواهد داد؛ یکی از این فرودگاه ها ، یعنی فرودگاه پالمیرا محل فرود هواپیماهای حامل سلاح، مهمات و قطعات یدکی برای ارتش سوریه بود.
بنا به ادعای دبکا، این تحول به معنای احتمال قطع ارتباط مناطق شمالی، شرقی و مرکزی سوریه با پایتخت است؛ ضمن اینکه نیروهای درگیر با مخالفان در ارتفاعات قلمون را از پشتیبانی هوایی محروم خواهد کرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان.

 

 

چگونه تمرکز خود را بیشتر کنیم 2

برای دریافت بهترین نتیجه از تمرینات ورزشی خود، باید تمرکز کافی داشته باشید تا تمرین‌ها را به شکل صحیح انجام دهید. اما آیا ذهنتان را خود فرمانروایی می‌کنید؟‌ یا اینکه ذهنتان شما را فرمانروایی می‌کند؟ این تمرینات تمرکزی به شما کمک خواهند کرد تا بر ذهن خود کنترل پیدا کرده و فرمانروایی آنرا به دست بگیرید تا قدرت تمرکزتان افزایش یابد.

۱. کتابی را باز کنید و تعداد کلمات داخل صفحات مختلف آنرا بشمارید. حتی می‌توانید پس از اینکه تمام شد دوباره کلمات آنرا بشمارید تا از صحت شمارش خود مطمئن شوید.

۲. از ۱۰۰ تا ۱ بشمارید.

۳. از ۱۰۰ تا ۱ بشمارید و هر ۳ عدد را نادیده بگیرید، مثلاً ۱۰۰، ۹۷، ۹۴، ۹۱ …

۴. یک کلمه یا آهنگی را در ذهن خود بیاورید و برای ۵ دقیقه بصورت آرام با خود تکرار کنید. اگر می‌توانید، این کار را برای ۱۰ دقیقه انجام دهید تا برای تمرین بعدی آماده شوید.

 

 

 

به ادامه ی مطلب مراجعه بفرمایید


ادامه مطلب / مطالعه بیشتر

20 راه افزایش تمرکز

پست شماره 7
20 راه افزایش تمرکز

هر چند تقویت قدرت تمرکز کار نسبتا دشواری است اما غیرممکن نیست. توصیه های مفید و کارآمد برای کمک به افزایش

قدرت تمرکز و کاهش آشفتگی ذهنی عبارتند از :

ذهن انسان طوری نیست که بتواند با هرج و مرج های فضای اطراف خود براحتی مقابله کند چون هر یک از حواس هر لحظه محرکی را از دنیای بیرون دریافت می کنند و همین روند، تمرکز انسان را براحتی مختل می کند.

 

1. محیط مناسبی را برای کار کردن انتخاب کنید

فضایی که در آنجا کار می کنید نقش مهمی در افزایش تمرکز دارد. فضاهای راحت و دلچسب تاثیر فوق العاده در ایجاد تمرکز کامل دارند.

 

2. افکار خود را کنترل کنید

کلید افزایش تمرکز این است که اجازه ندهید افکار بی ربط به ذهنتان رسوخ کرده، آن را آشفته سازد. وقتی این افکار به ذهنتان خطور کردند به آنها توجه نکنید و برای تمرکز فعال روی کار اصلی خود بیشتر تلاش نمایید.

 

3. یک برنامه زمانی مشخص و منطقی داشته باشید

زمان بندی مناسب برای انجام کارها باعث ایجاد تعادل بین وقت کار و تفریح می شود و به آرامش ذهنی کمک می کند. در این حالت قدرت ذهن برای مقابله با عوامل آشفته کننده بیشتر می شود.

 

4. هرگز منفی نباشید

هرگز نگویید که نمی توانم تمرکز کنم. این اظهارات منفی تمرکز کردن را دشوارتر می سازد چون ذهن خود را روی عدم توانایی، متمرکز می کنید.

ادامه مطلب / مطالعه بیشتر
متن اهنگ غربت من از محسن یگانه
 • تاریخ ارسال : دوشنبه 18 خرداد 1394
 • بازدید : 315 مشاهده

غربت من هر چی که هست از با تو بودن بهتره‎
آخر خط زندگی این نفسای آخره‎
وقتی دارم با هر نفس از این زمونه سیر می شم‎
وقتی با یه زخم زبون از این و اون دلگیر میشم‎
این آخر راهه دیگه باید که تنها بمیرم‎
تنها تو اوج بی کسی تو غربت آروم بگیرم‎
باید برم باید برم باید که بی تو بپرم ‏‎
آخ که چه سنگین می زنه این نفسای آخرم‎
سکوت من نشونه ی رضایتم نیست میدونی‎
گلایه هامو میتونی از توی چشمام بخونی‎
بگو آخه جرمم چیه که باید اینجور بسوزم ‏‎
هیچی نگم داد نزنم لبامو روهم بدوزم‎
در به در غزل فروش منم که گیتار میزنم‎
با هرنگاه به عکست انگار من خودمو دار می زنم‎
نفرین به عشق به عاشقی نفرین به بخت و سر نوشت‎
به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت‎
نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو‎
به ساده بودن من و به اون دل سیاه تو‎
نفرین به عشق به عاشقی نفرین به بخت و سر نوشت‎
به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت‎
نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو‎
به ساده بودن من و به اون دل سیاه تو

چگونه از لاغری نجات پیدا کنیم
 • تاریخ ارسال : دوشنبه 18 خرداد 1394
 • بازدید : 280 مشاهده

این روزها تعادل وزن، معضلی شده است که همه جا درباره آن صحبت می کنند. افرادی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند برای کم کردن وزنشان به هر دری می زنند.

درست است که چاق ها باید وزن خود را کاهش دهند ولی لاغرها هم باید وزن اضافه کنند تا از عوارض ناشی از لاغری مفرط در امان باشند. در این مقاله، راهکارهایی برای آنها که چاق تر شدن برایشان یک آرزو است، ارائه می شود، شاید که کابوس لاغری پایان گیرد!

در حقیقت بدن انسان به مقدار معینی انرژی برای فعالیت روزمره نیاز دارد که بسته به خصوصیات فردی متفاوت است و از طریق غذاها به بدن می رسد. دو سوم این انرژی دریافتی صرف دستگاه ها و فعالیت های غیرارادی بدن شده و یک سوم باقی مانده، صرف فعالیت های خارجی روزمره می شود.
حال اگر کالری دریافتی کمتر از نیاز بدن باشد، بدن برای تامین انرژی لازم از ذخایر چربی یا از دیگر بافت ها استفاده می کند و لاغر می شود.
البته در برخی موارد، کاهش وزن در اثر بیماری های تب دار مثل تیفوئید (حصبه)، سرخک یا دیگر بیماری ها عارض می شود که در چنین مواردی، به محض کامل شدن پروسه درمان و رفع بیماری وزن شخص به شرایط عادی بر می گردد و با بازگشت به خوراک عادی و فعالیت طبیعی، وزن اولیه خود را به دست می آورد.

در این میان 3 گروه از افراد هستند که بسیار لاغرند:

در قسمت ادامه ی مطلب

ادامه مطلب / مطالعه بیشتر

درمورد موضوعات

پست شماره 3
درمورد موضوعات
 • تاریخ ارسال : شنبه 13 دي 1393
 • بازدید : 350 مشاهده

چرا همش درمورد تجربیو انسانیو ریاضی فیزیک هست فقط اینا رشته ان بقیه کشکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چگونه میتوانیم رتبه ی برتر کنکور سراسری شویم ؟
 • تاریخ ارسال : شنبه 15 شهريور 1393
 • بازدید : 426 مشاهده

چگونه میتوانیم رتبه ی برتر کنکورسراسری شویم ؟

بجا ی اینکه دنبال کلاس کنکور خوب بگردید یا چندین کتاب بخوانید یا کتاب بعضیا رو چندین بار بخوانید این مطالب رو خوب بخونید

قانون اول نیوتون:اگر شما مثل دیگران زندگی میکنید رتبه ای مثل دیگران بدست خواهید اورد برای بدست اوردن رتبه های خارق العاده باید خارق العاده و متفاوت زندگی کنید( اگر شما دانش اموز خارق العاده ای را میشناسید تمام رفتار و افکار او را تقلید کنید و مانند او زندگی کنید پس شما در کنکور ان رتبه ای را میارید که او خواهد اورد) وقتی خواهر یا برادر بزرگتر در یک خانواده رتبه ا ی خارق العاده ای میاورد در کمال شگفتی در ان خانواده  فرزند بعدی نیز همانگونه میشود درحالی که میدانیم در یک خوانواده ضریب هوشی افراد کاملا متفاوت است اما نحو ه ی زندگی تحصیلی و افکارکاملا مشابه است حتما در اقوام خود چنین مواردی دیده اید این طور نیست؟

 

متن کامل این مقاله:

Search Results

چگونه میتوانیم رتبه ی برتر کنکورسراسری شویم ... - آفتاب ایران

aftabir.mihanblog.com/post/4
Translate this page
Jun 22, 2009 - چگونه میتوانیم رتبه ی برتر کنکورسراسری شویم ؟ بجا ی اینکه دنبال کلاس کنکور خوب بگردید یا چندین کتاب بخوانید یا کتاب بعضیا رو ...

 

 

  کپی پیست مقالات این وبلاگ بدون ذکر منبع !!!!!
با خبر شدیم تعداد زیادی از وبلاگ ها,سایت ها وفرم ها مقالات این وبلاگ را بدون ذکر منبع ونام نویسنده کپی پیست کرده اند,این موضوع شرعا حرام است از دوستان خواهشمندیم با مشاهده ی این موضوع به ما اطلاع بدهند
 وهمچنین با خبر شدیم تعداد کثیری از وبلاگ ها حتی مطالب این پست را حتی کپی پیست نکرده و مستقیما با درجع لینک مخاطبان را به این پست هدایت کرده اند
تشکر از شعور ودرک بالایتان وایمان قویتان

 

معرفی  دو سایت دزد که دو شخصیت  معروف هستند,

به  لینک های زیر مراجعه کنید 

وتاریخ ثبت مقاله رو با مقاله ی وبلاگ من مقایسه کنید

سایت کنکور آسان است

سایت دکتر نجفی